Віртуальна довідкова служба

ЗАПИТИ, ВІДПОВІДІ, FAQ

1. Які документи необхідні для запису до Бібліотеки?

Для запису до ОННБ необхідно пред'явити паспорт (оригінал) громадянина України або дійсний паспортний документ (для іноземців та осіб без громадянства), а також документ про освіту, навчання (студентський квиток, аспірантське посвідчення), науковий ступінь, для пенсіонерів — пенсійне посвідчення.

2. Хто може записатися до Бібліотеки?

Усі громадяни України, які досягли повноліття незалежно від соціальної, майнової, расової, національної приналежності, статі, освіти та іноземці і особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах.

3. Скільки коштує оформлення читацького квитка і який термін він дійсний?

Оформлення постійного читацького квитка оплачується згідно з прейскурантом. Запис здійснюється в автоматизованому режимі, який передбачає видачу пластикового квитка з фотокарткою. Квиток дійсний один рік з моменту видачі. Читацький квиток можна оформити у головному корпусі бібліотеки за адресою:

65023, Одеса вул. Пастера, 13

Тел: +380487230252

http://www.odnb.odessa.ua/view_post.php?id=77

4. Режим роботи бібліотеки

Бібліотека працює:

понеділок-четвер — з 9.00 до 19.00;

субота-неділя — з 10.00 до 18.00.

Вихідний день — п’ятниця.

Останній четвер місяця — санітарний день.

5. Чи можна користуватись власним ноутбуком у Бібліотеці?

При занесенні власного ноутбуку до Бібліотеки, необхідно оформити реєстраційні документи у чергового адміністратора. Підключення до Інтернету через WI-FI — безкоштовно.

Чи можна в межах Бібліотеки підключитися до Internet через WI-FI?

Для користувачів організовано зону безкоштовного бездротового підключення у холі бібліотеки, головному читальному залі бібліотеки та залі електронних ресурсів – медиатека.

6. Хто допоможе в підборі інформації віддаленому користувачеві?

Підбір інформації з різних галузей знання здійснює довідково-інформаційний відділ.

Сервіс "Віртуальна довідкова служба" http://www.odnb.odessa.ua/mods/ua/askme надає консультативну допомогу та довідки орієнтовного характеру.